Pohřební služba Praha - Atropos

Cena kremace, kremace bez obřadu

Cena kremace

Cena kremace Vám bude sdělena po telefonu na bezplatném čísle 800 321 136 (volejte nonstop). Pokud Vás zajíma cena kremace bez obřadu (popř. zpopelnění bez obřadu cena) zavolejte nám a získáte výraznou slevu z ceny. Naše firma Pohřební služby ATROPOS s.r.o. nabízí kompletní pohřební služby na profesionální úrovni a smuteční obřad v některé z obřadních síní v Praze. Naše ceny pohřbu jsou oproti jiným firmám v oboru pohřebních služeb výhodnější, ověřte si to.

Nabízíme také zvýhodněné balíčky pohřebních služeb za výhodnou cenu:

Volejte   zdarma   nonstop

800 321 136

pro ceník pohřebních služeb

Ceník kremace - legislativa

Pohřební služby jsou tak specifické vzhledem k okolnostem kdy je rodina pozůstalých vyžaduje, že je nezbytné dodržet co nejvyšší etickou úroveň komunikace se zákazníky. Česká legislativa reklamu v tomto odvětví upravuje speciálním předpisem s cílem předejít neetickým reklamním postupům. Platná legislativa ZAKAZUJE uveřejnění cen v oboru pohřebnictví. Rovněž tak není možné přímé nabízení pohřebních služeb potencionálním zákazníkům. Proto pohřební služby v České republice nesmí uvádět na svých webových stránkách ceník kremace a dalších služeb.

Najděte si nejlepší cenu

Pohřební služba ATROPOS Praha nabízí pohřební služby za lepší ceny než jiné firmy, můžete si to ověřit. Ceník kremace a dalších pohřebních služeb Vám bude sdělena na Váš telefonický dotaz na bezplatném telefonním čísle 800 321 136. Beze spěchu si ceny nabízené různými pohřebními službami ověřte a zavolejte nám pro výsledné porovnání. Ceník kremace bez obřadu i s obřadem Vám sdělíme po telefonu a získáte zvýhodněnou internetovou cenu.

Mějte na paměti, že nikdo Vám nemůže předepisovat kterou pohřební službu si máte pro sjednání pohřbu vybrat. Vše si rozhodujete sami na základě vlastního úsudku.

Cena kremace bez obřadu

Kremace bez obřadu, je zpopelnění zesnulého bez účasti rodin a pozůstalých. Pohřební služba ATROPOS - Praha nabízí na tento typ pohřbu speciální slevu. Pokud chcete znát výslednou cenu po této slevě, zavolejte nám.

Vedle pohřbu bez obřadu nabízíme další typy pohřbu jako je pohřeb se smutečním obřadem, pohřeb do země a církevní pohřeb v kostele.

Pohřeb bez obřadu

za zvýhodněnou internetovou cenu

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Zavolejte nám na naše bezplatné telefonní číslo, dozvíte se více informací k tématu:

  • cena kremace
  • cena kremace bez obřadu
  • ceník kremace
  • zpopelnění bez obřadu cena

 

Pohřební služby a pohřeb - více informací