Pohřební služba Praha - Atropos

Cena pohřbu, ceník pohřbu

Cena pohřbu

Ceník pohřbu Vám sdělíme po telefonu na bezplatné telefonní lince 800 321 136 (možno volat nonstop). Nabízíme obstarání pohřbu a smutečního obřadu v některé z obřadních síní v Praze. Naše cena pohřbu je oproti jiným firmám v oboru pohřebních služeb výhodná. Nabízíme také zvýhodněné balíčky pohřebních služeb za nízkou internetovou cenu:

Volejte   zdarma   nonstop

800 321 136

pro ceník pohřebních služeb

Ceník pohřbu - legislativa

Pohřební služby jsou odvětvím, v němž je potřeba dbát na co nejvyšší etickou úroveň komunikace se zákazníky. Česká legislativa reklamu v odvětví pohřebnictví reguluje speciálním předpisem s cílem předejít neetickým reklamním praktikám. Platná legislativa ZAKAZUJE uveřejnění cen v oboru pohřebnictví. Rovněž tak není dovoleno přímé nabízení pohřebních služeb potencionálním zákazníkům. Proto pohřební služby v České republice neuvádí na svých webových stránkách ceník služeb.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů probíhá prostřednictvím České obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha. Spotřebitel má právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce ec.europa.eu/consumers/odr.

Najděte si nejlepší cenu pohřbu

Pohřební služba ATROPOS Praha nabízí pohřební služby za nízké a příznivé ceny. Cena pohřbu Vám bude sdělena na Váš telefonický dotaz na bezplatném nonstop telefonním čísle 800 321 136. Beze spěchu si ceník pohřbu nabízený různými firmami ověřte a zavolejte nám pro porovnání. Ceník pohřbu Vám sdělíme po telefonu a získáte zvýhodněnou internetovou cenu na speciální balíčky služeb - pohřeb bez obřadu, nebo ekonomický pohřeb.

Mějte na paměti, že nikdo Vám nemůže předepisovat kterou pohřební službu si máte pro sjednání pohřbu vybrat. Vše si rozhodujete sami na základě vlastního úsudku.

Pohřeb se slevou

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 nabízí některé typy pohřbu za zvýhodněné ceny. Pokud chcete znát jaká je cena pohřbu těchto ekonomicky výhodných služeb, zavolejte nám.

Jedná se o pohřeb bez obřadu a ekonomický pohřeb (civilní pohřeb s obřadem ve Vinohradské obřadní síni, Vinohradský hřbitov, Praha 10).

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pohřeb bez obřadu

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pokud nám zavoláte na naše bezplatné telefonní číslo, dozvíte se více na téma:

  • cena pohřbu
  • ceník pohřbu
  • pohřeb cena

 

Pohřební služby a pohřeb - více informací