Pohřební služba Praha - Atropos

Ceník pohřebních služeb

Pohřební služba ceník

Ceník pohřebních služeb Vám sdělíme telefonicky na naší bezplatné telefonní lince 800 321 136 (NONSTOP). Nabízíme zajištění pohřbu a smutečního obřadu a máme výhodný ceník pohřebních služeb oproti jiným firmám v oboru pohřební služby. Nabízíme také zvýhodněné balíčky pohřebních služeb za nízkou internetovou cenu:

Volejte   zdarma   nonstop

800 321 136

pro ceník pohřebních služeb

Ceník pohřební služby - legislativa

Pohřební služby jsou vysoce specifickým odvětvím služeb, kdy je potřeba dbát na vysokou etickou úroveň. Z tohoto důvodu je českou legislativou regulována reklama v odvětví pohřebnictví s cílem zabránit neetickým reklamním praktikám. Platná legislativa ZAKAZUJE zveřejňovat ceny za služby v oboru pohřebnictví stejně jako přímé nabízení pohřebních služeb potencionálním zákazníkům. Z tohoto důvodu by žádná pohřební služba v České republice neměla mít na svých webových stránkách zveřejněný takový ceník.

Porovnejte si ceny

Pohřební služba ATROPOS Praha nabízí pohřební služby za velmi příznivé ceny. Pohřební služba ceník Vám bude sdělen na telefonický dotaz na naší bezplatné nonstop telefonní lince 800 321 136. Nemusíte nikam spěchat, dopředu si můžete ceny v klidu ověřit a zavolat nám. Ceník pohřební služby Vám sdělíme po telefonu a získáte zvýhodněnou internetovou cenu na pohřeb bez obřadu, nebo na ekonomický pohřeb.

Mějte na paměti, že nikdo Vám nemůže předepisovat kterou pohřební službu si máte pro sjednání pohřbu vybrat. Vše si rozhodujete sami na základě vlastního úsudku.

Cenově zvýhodněné pohřební služby

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 nabízí vybrané typy pohřbu za zvýhodněné ceny. Volejte nám pro informaci o ceně těchto ekonomicky optimalizovaných pohřbů - pohřeb bez obřadu a ekonomický pohřeb (civilní pohřeb s obřadem ve Vinohradské obřadní síni, Vinohradské hřbitovy).

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pohřeb bez obřadu

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pokud nám zavoláte na naše bezplatné telefonní číslo, dozvíte se více na téma:

  • ceník pohřebních služeb
  • pohřební služba ceník
  • ceník pohřební služby

Pohřební služby a pohřeb - více informací