Pohřební služba Praha - Atropos

Ceny pohřebních služeb

Ceny pohřebních služeb

Ceny pohřebních služeb Vám sdělíme po telefonu na bezplatné telefonní lince 800 321 136 (NONSTOP). Pohřební služba ATROPOS Praha nabízí zajištění pohřbu a smutečního obřadu (pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, pohřeb do země, církevní pohřeb). Oproti jiným firmám v oboru pohřebnictví máme příznivé ceny pohřebních služeb. V naší nabídce jsou také zvýhodněné balíčky pohřebních služeb za mimořádně nízkou cenu:

Volejte   zdarma   nonstop

800 321 136

pro ceník pohřebních služeb

Ceny pohřebních služeb upravuje legislativa

Pohřební služby jsou odvětvím služeb, kdy je potřeba dbát na podstatně vyšší etickou úroveň komunikace s pozůstalými, kteří prožívají obtížné chvíle ve svém životě. Proto je českou legislativou reklama v odvětví pohřebnictví regulována s cílem zabránit neetickým reklamním praktikám. Platná česká legislativa ZAKAZUJE zveřejňovat ceny za služby v oboru pohřebnictví stejně jako přímé nabízení pohřebních služeb zákazníkům. Proto by žádná pohřební služba v České republice neměla mít na svých webových stránkách zveřejněny ceny za služby.

Porovnejte si ceny

Pohřební služba ATROPOS Praha nabízí pomoc pozůstalým za výhodné ceny pohřebních služeb. Konkrétní ceny Vám sdělíme telefonicky, proto nás ihned kontaktujte na naší bezplatné nonstop telefonní lince 800 321 136.

Při výběru firmy které svěříte orgainzaci pohřbu nemusíte nijak spěchat, dopředu si můžete ceny pohřebních služeb v klidu ověřit a zavolat nám pro porovnání. Pokud nám zatelefonujete, získáte zvýhodněnou internetovou cenu na pohřeb bez obřadu, nebo na ekonomický pohřeb.

Mějte na paměti, že nikdo Vám nemůže předepisovat kterou pohřební službu si máte pro sjednání pohřbu vybrat. Vše si rozhodujete sami na základě vlastního úsudku.

Cenově zvýhodněné pohřební služby

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 nabízí vybrané typy pohřbu za zvýhodněné ceny. Volejte nám pro informaci o ceně těchto ekonomicky optimalizovaných pohřbů - pohřeb bez obřadu a ekonomický pohřeb (civilní pohřeb s obřadem ve Vinohradské obřadní síni, Vinohradské hřbitovy).

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pohřeb bez obřadu

za zvýhodněnou internetovou cenu

Pokud nám zavoláte na naše bezplatné telefonní číslo, dozvíte se více jaké slevy a za jaké ceny Vám můžeme garantovat.

 

Pohřební služby a pohřeb - více informací