Pohřební služba Praha - Atropos

Krematorium Motol

Krematorium Motol - obřadní síň

Krematorium Motol - interiér obřadní síně

Krematorium Motol Praha - interiér obřadní síně, uspořádání katafalku

 

Krematorium Motol - budova obřadní síně

Krematorium Motol Praha 5 - budova obřadní síně

 

Pohled do interiéru obřadní síně - Krematorium Motol Pohled do interiéru obřadní síně - Krematorium Motol


Motol krematorium - pohled do interiéru obřadní síně

 

Popis

Obřadní síň krematorium Motol Praha má celkovou kapacitu 120 osob, z toho míst k sezení 40.

Tato obřadní síň je modernějšího charakteru a je umístěna v přírodním areálu lesního hřbitova. Síň je vybavena katafalkem pro rakev se zesnulým, osmi svícny po stranách katafalku a místem pro řečníka.

Síň disponuje možností výběru reprodukovaných skladeb pro doprovod smutečního obřadu. Před začátkem smutečního obřadu si pozůstalí mohou vybrat ze seznamu smutečních skladeb který obsahuje až 325 skladeb různých žánrů - od vážné hudby řady autorů až po národní a lidové písně nebo trampské písně.

Volejte nonstop

602 220 894

pro objednání pohřbu

Pohřební služba ATROPOS

Pohřební služba ATROPOS - kanceláře Praha 7, Praha 9 a Praha 10 zajišťujeorganizaci pohřbu a obřadu v obřadní síni krematorium Motol Praha nebo v jiné zvolené obřadní síni v Praze. Pozůstalým zajistíme všechny služby spojené s pohřbem i s vyřízením úředních formalit:

  • profesionální pohřební služby na vysoké úrovni, včetně pohřbů VIP osobností
  • ekonomický pohřeb s obřadem za zvýhodněnou internetovou cenu
  • zajištění smutečního obřadu včetně, květinové výzdoby dopravy zesnulého, zajištění vhodné rakve výběrem z katalogu rakví
  • zajištění smutečního oznámení - parte, proslovu řečníka na obřadu
  • v obřadní síni Motol krematorium si můžete vybrat smuteční skladby z katalogu smutečních skladeb
  • výběr obřadní síně Praha podle přání pozůstalých, nebo rezervace obřadní síně v areálu krematoria Motol Praha 5
  • kontaktujte nás telefonicky a domluvte si schůzku pro zajištění pohřbu v jedné z našich kanceláří - Praha 7, Praha 9 nebo Praha 10.

Pokud máte zájem o zajištění pohřbu v obřadní síni krematoria Motol, můžete využít našich komplexních služeb. Pohřební služba ATROPOS má desetileté zkušenosti se zajišťováním pohřbů a smutečních obřadů v Praze a okolí Prahy. Máme tři objednávkové kanceláře Praha 7, Ovenecká ulice, Praha 9 Makovská ulice a Praha 10, Andersenova ulice. V našich kancelářích si můžete pohodlně sjednat pohřeb včetně všech úkonů a úředních formalit.

Na místě si vyberete smuteční věnce, květinovou výzdobu, rakev podle Vašich představ, vše z našich katalogů.Na výběr máte tyto varianty pohřbu - civilní pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, ekonomický pohřeb nebo církevní pohřeb a pohřeb do země. Pro převozy zesnulých používáme kvalitní pohřební vozy MERCEDES BENZ s homologovanou úpravou pro převoz rakve.

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Obřadní síně Praha