Pohřební služba Praha - Atropos

Velká obřadní síň

Krematorium Strašnice - velká obřadní síň

Velká obřadní síň Strašnice

Krematorium Strašnice - Velká obřadní síň, jedna z největších v Praze

 

Centrální budova Velké obřadní síně

Strašnické krematorium - centrální budova Velké obřadní síně

 

Budova velké obřadní síně Strašnice Velká obřadní síň Strašnice - interiér Velká obřadní síň Strašnice - interiér


Velká obřadní síň - krematorium Praha Strašnice

 

Popis

Velká obřadní síň Strašnice má celkovou kapacitu 200 osob, z toho 63 míst k sezení.

Krematorium Strašnice je rozlohou svého areálu největší krematorium v Evropě. Budova Velké obřadní síně je dominantní stavbou celého areálu krematoria a je ze všech míst areálu dobře viditelná. Budova velké obřadní síně je vysoká 16 metrů s prostorem pro větší počet smutečních hostů.

Interiéru síně dominuje katafalk vysoký 2,5 metru, aby byl dobře viditelný ze všech míst síně. Po stranách katafalku je po osmi ozdobných svícnech. Nad katafalkem je umělecká plastika akademického sochaře J. Palouše znázorňující pět etap v životě člověka - zrození, dětství, dospívání, založení rodiny a smrt.

Na vyžádání je možné zajistit živou hudbu při smutečním obřadu, nebo si vybrat z širokého repertoáru smutečních skladeb různého žánru. Je možno si vybrat z řady skladeb skladatelů vážné hudby, modernější hudby i lidových písní nebo trampských písní.

Strašnice krematorium, velká obřadní síň je předurčena pro pohřby s velkým očekávaným počtem smutečních hostů a pro pohřby významných VIP osobností společenského, kulturního a politického života.

Pozůstalí si mohou pro uložení popela zesnulých zvolit urnový hrob, kolumbárium nebo rozptyl popela na pietní loučce. Rozptyl se provádí v urnovém háji v areálu Strašnické krematorium Praha.

Volejte nonstop

602 220 894

pro objednání pohřbu

Pohřební služba ATROPOS

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 zajišťuje v Praze a okolí profesionální pohřební služby. Zajistíme Vám smuteční obřad ve Velké obřadní síni - Krematorium Praha Strašnice, nebo v jakékoliv jiné obřadní síni v Praze ze seznamu obřadních síní.

Zajistíme:

  • pohřební a služby na vysoké společenské úrovni včetně vyřízení všech formalit a souvisejících služeb
  • zajištění smutečního obřadu včetně dopravy zesnulého, rakve, květinové výzdoby, smutečního oznámení - parte, proslovu řečníka na obřadu a výběru vhodné smuteční skladby
  • rezervaci Velké obřadní síně - Strašnické krematorium, nebo jiné obřadní síně podle přání pozůstalých
  • kontaktujte nás telefonicky a domluvte si schůzku pro zajištění pohřbu v jedné z našich kanceláří - Praha 7, Praha 9 nebo Praha 10.

Pohřební služba ATROPOS je zde pro pomoc pozůstalým v těžkých chvílích po ztrátě milované osoby. Zajistíme všechny varianty pohřbu - pohřeb se smutečním obřadem, pohřeb bez obřadu - převoz zesnulého a zpopelnění, finančně úspornou variantu pohřbu - ekonomický pohřeb, pohřeb do země a církevní pohřeb v kostele. Pro smuteční obřady a převozy zesnulých máme k dispozici dva pohřební vozy MERCEDES BENZ se speciální úpravou pro převoz zesnulých.

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Obřadní síně Praha