Pohřební služba Praha - Atropos

Malá obřadní síň

Malá obřadní síň krematorium Strašnice

Malá obřadní síň Strašnice - interiér

Malá obřadní síň krematorium Strašnice

 

Malá obřadní síň krematorium Strašnice - pohled na budovu

Malá obřadní síň krematorium Strašnice - pohled na budovu

 

Krematorium Strašnice - ústřední budova Velké a Malé obřadní síně Interiér Malé obřadní síně Interiér Malé obřadní síně


Krematorium Strašnice, interiér Malé obřadní síně

 

Popis

Malá obřadní síň Strašnice má celkovou kapacitu 56 osob, z toho 24 míst k sezení.

Malá obřadní síň Strašnice se nachází v centrální budově areálu krematoria po pravé straně této budovy. Strašnické krematorium je rozlohou areálu největší v Praze i v Evropě. Malá obřadní síň byla v areálu krematoria vybudována později na pravé straně ústřední budovy Velké obřadní síně. Tato síň bývá někdy nazývá Baxova podle primátora Prahy ve 30tých letech JUDr. Karla Baxy, který byl velkým propagátorem myšlenky zpopelňování zesnulých. Primátor JUDr. Karel Baxa otevíral tuto síň slavnostně v lednu roku 1932.

Malá obřadní síň krematoria Strašnice se hodí spíše na smuteční obřady pro menší počet smutečních hostů nebo pro obřady uspořádané v rodinném kruhu pozůstalých. Síň má pěknou důstojnou výzdobu, vyvýšený katafalk pro rakev se zesnulým a osm mosazných svícnů po stranách. Obřad může být doprovázen reprodukovanou hudbou, na výběr je z velkého počtu reprodukovaných smutečních skladeb.

Strašnické krematorium je rozlohou přilehlého areálu největším krematorium v Evropě. Dominantou areálu je budova Velké obřadní síně o výšce 16 metrů, kde je po pravé straně umístěna i malá obřadní síň.

Pro uložení popela zesnulých si mohou pozůstalí zvolit urnový hrob, kolumbárium nebo rozptyl popela na pietní loučce v urnovém háji v areálu krematoria Strašnice.

Volejte nonstop

602 220 894

pro objednání pohřbu

Pohřební služba ATROPOS

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 zajišťuje pro pozůstalé zajištění pohřbu a smutečního obřadu ve zvolené obřadní síni v Praze. Nabízíme:

  • profesionální pohřební a smuteční služby na vysoké společenské úrovni
  • zajištění smutečního obřadu včetně dopravy zesnulého, rakve, květinové výzdoby, smutečního oznámení - parte, proslovu řečníka na obřadu a výběru vhodné smuteční skladby
  • výběr síně podle přání pozůstalých, na vyžádání zajistíme rezervaci Strašnické krematorium Malá obřadní síň, nebo jakoukoliv jinou ze seznamu obřadních síní
  • kontaktujte nás telefonicky a domluvte si schůzku pro zajištění pohřbu v jedné z našich kanceláří - Praha 7, Praha 9 nebo Praha 10.

Pohřební služba ATROPOS zajišťuje všechny druhy pohřbu - pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, speciální levnou variantu - ekonomický pohřeb, pohřeb do země a církevní pohřeb ve zvoleném kostele. Pro smuteční obřady a převozy zesnulých máme k dispozici luxusní pohřební vozy MERCEDES BENZ s homologovanou úpravou pro převoz zesnulých.

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Obřadní síně Praha