Pohřební služba Praha - Atropos

Nová obřadní síň Olšany

Nová obřadní síň Olšanské hřbitovy

Nová obřadní síň Olšany

Nová obřadní síň Olšany - Praha 3, v interiéru je 23 míst k sezení

 

Olšanské hřbitovy Nová obřadní síň

Olšanské hřbitovy Nová obřadní síň, pohled na budovu zvenku

 

Nová obřadní síň Olšanské hřbitovy - interiér


Nová obřadní síň Olšanské hřbitovy

 

Popis

Nová obřadní síň Olšany má celkovou kapacitu 56 osob z toho 23 míst k sezení.

Tato síň se nachází v areálu Olšanské hřbitovy Praha u stanice metra Želivského. Svojí komorní velikostí je předurčena pro obřady s menším počtem smutečních hostů a pro rodinné smuteční obřady. Interiér je modernější ve stylu architektury 30 let minulého století, obklady jsou provedeny elegantním světlešedým a tmavošedým mramorem. Katafalk je dominantním objektem interiéru se čtyřmi ozdobnými svícny po každé straně.

Pro smuteční obřad nabízí Nová obřadní síň Olšanské hřbitovy reprodukované smuteční skladby z repertoáru přibližně 350 skladeb vážné hudby, moderní hudby i lidových nebo trampských písní.

Volejte nonstop

602 220 894

pro objednání pohřbu

Pohřební služba ATROPOS

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 zajišťuje pro pozůstalé zajištění pohřbu a smutečního obřadu ve zvolené obřadní síni v Praze, nebo Vám rezervujeme Olšanské hřbitovy Nová obřadní síň. Nabízíme komplexní služby pro zajištění pohřbu a smutečního obřadu v Praze a okolí Prahy:

  • profesionální pohřební a smuteční služby na vysoké společenské úrovni
  • zajištění smutečního obřadu včetně dopravy zesnulého, rakve, květinové výzdoby, smutečního oznámení - parte, proslovu řečníka na obřadu a výběru vhodné smuteční skladby
  • výběr obřadní síně v Praze podle Vašeho výběru z tohoto seznamu obřadních síní Praha
  • nebo Vám rezervujeme tuto síň - Olšanské hřbitovy Nová obřadní síň
  • kontaktujte nás telefonicky a domluvte si schůzku pro zajištění pohřbu v jedné z našich kanceláří - Praha 7,Praha 9 nebo Praha 10.
  • poradíme Vám s vyřizováním úředních náležitostí spojených s pohřbem, vyřízením úmrtního listu a poradíme Vám se všemi otázkami které vyvstanou v případě úmrtí v rodině

Pohřební služba ATROPOS má objednávkové kanceláře na Praze 7 a Praze 10, kde můžete pohodlně sjednat pohřeb včetně všech souvisejících úkonů. Na místě si vyberete rakev, pohřební věnce a květinovou výzdobu z našich katalogů.Na výběr máte všechny varianty pohřbu - pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, ekonomický pohřeb, církevní pohřeb ve zvoleném kostele, pohřeb do země. Pro smuteční obřady a převozy zesnulých používáme pohřební vozy MERCEDES BENZ s homologovanou úpravou pro převoz rakve se zesnulým.

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Obřadní síně Praha