Pohřební služba Praha - Atropos

Vinohradská obřadní síň

Vinohradská obřadní síň - Vinohradský hřbitov

Vinohradská obřadní síň - interiér

Vinohradská obřadní síň - interiér

 

Budova vinohradské obřadní síně

Budova obřadní síně - pohled zvenku

 

Vinohradská obřadní síň - interiér Vinohradská obřadní síň - budova


Vinohradská obřadní síň, vinohradské hřbitovy

 

Popis

Vinohradská obřadní síň má kapacitu celkem 50 míst pro smuteční hosty z toho 32 míst k sezení.

Síň se nachází na Vinohradském hřbitově vlevo od vchodu na hřbitovy. Vinohradská obřadní síň je vhodná pro menší smuteční obřady. V této obřadní síni nabízí naše pohřební služba ATROPOS speciální balíček tzv. ekonomický pohřeb, což je ekonomicky úsporná varianta pohřbu se smutečním obřadem za zvýhodněnou internetovou cenu.

Jako doprovod ke smutečnímu obřadu je na výběr z celkem 80 smutečních skladeb, kde najdete skladby autorů vážné hudby i lidové písně a modernější hudbu.

Volejte nonstop

602 220 894

pro objednání pohřbu

Pohřební služba ATROPOS

Pohřební služba ATROPOS - Praha 7, Praha 9 a Praha 10 nabízí pozůstalým ve chvílích zármutku profesionální služby pro zajištění pohřbu a smutečního obřadu ve zvolené obřadní síni v Praze. Nabízíme:

  • profesionální pohřební služby na vysoké úrovni, máme deset let praxe v oboru pohřebnictví
  • zajištění smutečního obřadu včetně květinové výzdoby a smutečních věnců, dopravy zesnulého, rakve, smutečního oznámení
  • pomůžeme Vám s vyřízením úředních náležitostí spojených s úmrtím
  • výběr obřadní síně Praha zajistíme podle přání pozůstalých
  • ve Vinohradské obřadní síni nabízíme tzv. ekonomický pohřeb za zvýhodněnou cenu
  • kontaktujte nás na bezplatném telefonním čísle 800 321 136 a domluvte si schůzku pro zajištění pohřbu v jedné z našich kanceláří - Praha 7, Praha 9 nebo Praha 10.

Pokud máte zájem o zajištění pohřbu ve Vinohradské obřadní síni, můžete využít našich služeb. Pohřební služba ATROPOS má dlouhodobé zkušenosti se zajišťováním pohřbů a obřadů v Praze a okolí. Naše objednávkové kanceláře Praha 7, Ovenecká ulice, Praha 9 Makovská ulice a Praha 10, Andersenova ulice jsou zde pro sjednání pohřbu a konzultaci problematiky. V našich kancelářích si můžete pohodlně objednat pohřeb a zajistit provedení úředních úkonů a formalit.

V našich kancelářích si vyberete z našich katalogů pohřební věnce, květinovou výzdobu pro smuteční obřad, rakev a smuteční kytice. Na výběr máte tyto varianty - civilní pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu, ekonomický pohřeb nebo církevní pohřeb a pohřeb do země. Pro převozy zesnulých používáme vozy MERCEDES BENZ s homologovanou úpravou pro převoz rakve.

Ekonomický pohřeb

za zvýhodněnou internetovou cenu

Obřadní síně Praha